Rádi děláme poctivou práci,
s láskou ke dřevu a vášní ke včelám

Stolařství jsme založili v roce 1992 a od svého vzniku se zabýváme výhradně zakázkovou výrobou nábytku z masivu i lamina.

Postupně jsme se stali včelaři, zjistili jsme nedostatek sortimentu v tomto odvětví a proto jsme rozšířili výrobu o nástavkové úly z masivního dřeva.

Nástavkové úly

Víme, že práce včelařů není žádný med, proto se vám ji snažíme zjednodušit. Všechny naše úly vyrábíme s láskou, tak aby jste se mohli vždy spolehnout na kvalitu a použité materiály.

Příslušenství a náhradní díly

K našim úlům dodáváme také kompletní příslušenství a náhradní díly. Spolehněte se, že i za pár let u nás koupíte jakoukoliv drobnost z vašeho původního úlu.

Zakázková výroba

Kompletní sestavy nástavkových úlů, samostatných nástavků nebo jakékoliv jiné příslušenství či náhradní díly dle vaší rámkové míry včetně všech doplňků.

Jsme prověřená společnost

Certifikát Prověřená Společnost je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu k dané firmě, pomocí ukazatele názoru při použití ,,Záporných frází“. Na naši firmu nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

Certifikát Prověřená společnost

Více informací naleznete na webu našeho stolařství www.stolarstvi-marek.cz