ruka

Řemeslné zpracování

Masivní celodřevěné úly snesou výkyvy teplotních i slunečních podmínek, takže včely budou pořád „jako v bavlnce“ a budou se mnohem lépe rozvíjet. Naše úly jsou ošetřeny vysoce kvalitní barvou Belinka, která je šetrná k životnímu a mezi včelaři oblíbená. Barva Belinka v souladu s Direktivami 67/548/EEC a 1999/45/EC a s Předpisem (ES) 1272/2008 nemá nebezpečné vlastnosti.

manipulace

Snadná manipulace

Proč si každodenní práci neusnadnit? Manipulace s nástavkem je velmi snadná, dno lze otevřít i zezadu. Při volbě teplé či studené stavby si ušetříte námahu a nástavek již nemusíte upravovat. Po drobné úpravě máte možnost větrání, průletu nebo uzavření očka.

DSC_9728
DSC_9696
DSC_9704 a
DSC_9764
uklid

Bezproblémová údržba

V našem úlu budete mít vždy uklizeno jako v klícce, dna se dají úplně rozebrat a snadno vyčistit, takže hygiena a léčení vašeho včelstva nebudou problémem. Myslíme ale i na zadní vrátka, díky speciální podložce dna varoa lze lépe monitorovat případnou nákazu v měli.

trezor

Vysoká bezpečnost

Ať už vnímáte úl jako zlatý důl, či jen jako koníček, je pro vás důležitá bezpečnost. S našimi úly budete mít klidné spaní. Úly obsahují mříž, která chrání proti všudypřítomným hlodavcům. V ilegální exkurzi do úlu zabráníte zúžením nebo úplným uzavřením česna.